RYNNI – Inne Rynny Ciągłe i Maszyny do Produkcji Rynien

Schemat systemu

JAKI JEST NASZ SYSTEM?

  • estetyczny
  • nie wymaga żadnej konserwacji
  • bardzo szczelny
  • bardzo ekonomiczny
  • bez odpadów
  • trwały – rynny nie korodują
  • odporny na wpływ temperatur ekstremalnych
  • łatwy i szybki w montażu
  • długoletnia gwarancja
  • bogata gama kolorystyczna pozwalająca na efektowne uzupełnienie elewacji zewnętrznej

Zintegrowane systemy rynnowe

Fakt, że system rynnowy ciągły jest integralny jest wyznacznikiem zapewnienia najwyższej jakości. Zwrócić uwagę należy również na równie ważne cechy 0 maksymalna szczelność i dopasowanie do wybranego rodzaju budynku w zabudowie jednorodzinnej lub budynków wielko powierzchniowych.

Zadaniem rynien ciągłych, które wydaje się być najistotniejsze, jest odprowadzenie wody deszczowej. Cały proces powinien odbywać się tak, by woda odprowadzana była w sposób prawidłowy oraz całkowity, jednak przy zachowaniu pierwotnej estetyki budynku, na którym montuje się system rynnowy.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze systemu rynnowego?

Istotne są z pewnością rozwiązania techniczne, które łączą elementy w spójną całość. Warto zwrócić uwagę na tę kwestię – ma ona wpływ na prawidłowe działanie rynien bez łączeń przez długie lata.

Rynny ciągłe powlekane

Najczęściej występujące rozszczelnienia w innych systemach rynnowych są spowodowane ilością łączeń oraz przez warunki atmosferyczne naszego klimatu (wymienić tu można przede wszystkim działanie promieni słonecznych; śnieg, który zalega na dachu; a także niskie temperatury w okresach zimowych). Rozszczelnienia takie występują w okolicach złączy rynien poziomych, które powodują zamakanie ścian oraz niszczenie elewacji na budynkach.

Systemy rynnowe ciągłe są bardziej trwałe poprzez wyeliminowanie zbędnych łączeń. Mogą one zostać wykonane z różnego rodzaju materiałów. Należy dobrze przemyśleć kwestię doboru surowca produkcyjnego – czy mają to być rynny aluminiowe, rynny tytan cynk, czy też rynny wykonane ze stali lub innego materiału – wybór konkretnego rodzaju będzie miał wpływ na całkowitą żywotność instalacji.

Jeśli masz dość problemów, jakie poruszyliśmy powyżej lub innych związanych z montażem nieodpowiedniego rodzaju rynien metalowych, zdaj się na nasz produkt – System Metalowych Rynien Ciągłych.

System Metalowych Rynien Ciągłych Rynni

Prezentowany na załączonej grafice schemat systemu rynien metalowych ciągłych jest wielce konkurencyjny na rynku polskim i światowym. Te same systemy odwadniające już pół wieku temu wprowadzone zostały w U.S.A i, co ciekawe, po dziś dzień uważa się je za system cechujący się dużą efektywnością, skutecznością oraz ekonomicznością.