RYNNI – Inne Rynny Ciągłe i Maszyny do Produkcji Rynien

O nas

Kim jesteśmy?

rynni_logoRYNNI – nasza firma to przede wszystkim produkcja wysokiej jakości rynien ciągłych, niezbędnych akcesoriów jak również sprzedaż maszyn i oprzyrządowania potrzebnego do prawidłowego zamontowania tego systemu.

Firma RYNNI posiada ponad 17 letnie doświadczenie i już od początku swej działalności koncentrowaliśmy się na wprowadzaniu wszelkiego rodzaju udoskonaleń systemy. Działania te mają na celu poprawianie trwałości jak również wyglądu zewnętrznego rynny gzymsowej.

Elementy naszego systemu rynnowego malowane są metodą proszkową, natryskową oraz poprzez zastosowanie specjalistycznych farb hutniczych piecowo utwardzanych.

Co proponujemy?

Technologia

Zanim nasze produkty trafią do sprzedaży muszą przejść szereg różnego rodzaju procesów udoskonalania, kontroli oraz testów. Wieszaki rynnowe, które są stosowane w naszym systemie rynien ciągłych, są niewidoczne z dołu, ponieważ zostają zamontowane wewnątrz rynny na wymiar. Materiał z którego są wykonane jest pokryty grubą warstwą ocynku Z 275 (wieszaki do rynny stalowej), a następnie są powlekane farbami proszkowymi poliestrowymi – przeznaczone są do malowania elementów zewnętrznych w celu zwiększenia trwałości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z roku na rok wprowadzamy do naszej oferty nowe kolory rynien na wymniar – zarówno aluminiowe powlekane jak i stalowe powlekane.